Úvodní dotazník ke tvorbě webových stránek na míru

Dotazník k webovým stránkám

Termíny projektu (Kdy chcete začít a do kdy chcete mít projekt hotový)

Jaký je váš rozpočet pro projekt? Nebojte, nepotřebuji nic přesného, stačí orientačně.

150000

Tady už to zavání dotacemi, státní zakázkou nebo jinou politickou levárnou. Možná, ale máte jen rozsáhlý projekt, na který je velký rozpočet. V takovém případě mi neváhejte napsat.

Jaktože spolu ještě nespolupracujeme? S takovým rozpočtem si můžeme dovolit najmout profíky v oboru, udělat uživatelské výzkumy, perfektní analýzy, texty, návrh i grafiku na míru, kterou naprogramuji do perfektně technicky vyladěného webu. Takový web vám poté bude dělat jen radost a se správným marketingem se investice rychle vrátí.

Je vidět, že to s webem myslíte opravdu vážně a chcete aby vám vydělával. V takovém případě jste u mě správně a společně vytvoříme super projekt, u kterého se vaše investice zhodnotí.

S tímto rozpočtem se dá již pracovat.  Za takové peníze u mě pořídíte  menší až střední web, s počátečními analýzami, návrhem a zbyde i na profi grafika a copywritera.

Toto bude stačit na malý prezentační webu s již hotovu grafikou, připravenými texty i obrázky z vaší strany.

I za malé peníze se dá web vytvořit,  ale bohužel ne u mě. Zkuste se podívat na webnode nebo jiný projekt, který umožňuje naklikání webu svépomocí