web-dev-17

Tvorba webových stránek na míru

Hledáte dodavatele tvorby webu na míru, který dodrží termín a rozpočet projektu a web bude plnit jasně stanovené cíle? Pak jste u mě správně.

Proč webové stránky právě ode mě?

Specializuji se na tvorbu webu na WordPressu již 6 let a kromě řízení projektů a programování webových stránek mám přesah i do SEO, ppc a online marketingu. Díky tomu dokážu zajistit vše potřebné pro váš nový web na míru.

Nejsem ale superman, a proto některé části přenechám kolegům v oboru. Konkrétně využívám služby copywriterky, grafika a UX designéra v případě potřeby uživatelských výzkumů a složitějších webů.

Zde jsou největší výhody spolupráce semnou

Web postavený na míru na Open source řešení

Perfektní vedení projektu – Přesně stanovené odpovědnosti, termíny i rozpočet

Vylazené technické řešení s ručně kódovanou a programovanou šablonou na míru

Perfektní rychlost načítání a hodnocení od googlu

Rychlá a efektivní komunikace bez dlouhého čekání na odpověď

Špičková a rychlá technická podpora, která vás nenechá na holičkách

Pravidelné aktualizace, zálohy, zabezpečení a reporty

Vlastní vylazený hosting včetně domény a e-mailů

Perfektní přizpůsobení pro mobilní zařízení

Jak zhodnotil naší spolupráci pan Zemene, ředitel společnosti Navel, po více než 1 roce spolupráce?

Zemene mladší
„S Patrikem jsme zahájili spolupráci, kvůli kompletní rekonstrukci našeho webu. Od první schůzky, analýzy a následné realizace jsme za cca. rok ušli velmi dlouhou cestu. Na této cestě jsme společně vyřešili všechny problémy a vymysleli spoustu zajímavých věcí a novinek v oblasti marketingu. Jsem velmi příjemně potěšen jeho dovednostmi, znalostmi a především rychlostí jednotlivých řešení. I nadále spolupracujeme a máme před sebou další výzvy. Po předchozích zkušenostech s jinými firmami, kdy bylo vše zdlouhavé, velmi doporučuji Patrikovo služby pro ty, co chtějí s webem něco udělat a podpořit tak své podnikání. Pořád se mám od něj co učit a posouvat web a internetový marketing dopředu. Je to opravdový profesionál! Petr Zemene“

Tvorba webů na míru je složitý proces.

Mou zodpovědností je vás tímto procesem provést, seznámit vás s ním a být vám po celou dobu tvorby projektu k dispozici.
Dříve než se společně pustíme do projektu, tak se alespoň zde pokusím vás seznámit s procesem tvorby a nastínit, co všechno u mě můžete očekávat.

Že se vám to všechno nechce číst?
Naprosto vás chápu, zavolejte mi a vše vám vysvětlím po telefonu.

+420 774 996 903
Jednorázové opravy a úpravy WordPressu

Web postavený na míru na Open source redakčním systému WordPress

Pro veškerý vývoj webů na míru používám otevřený redakční systém WordPress. Díky tomu jste vy vlastníkem vašeho webu a žádný vendor lock vám u mě nehrozí.

Perfektní technické řešení

Vylazené technické řešení s ručně kódovanou a programovanou šablonou na míru

Žádné page buildery, klikače webů ani kupované šablony vám u mě nehrozí. Pro všechny weby na míru kóduji a programuji šablonu přesně dle potřeb projektu.

Mé šablony na míru jsou technicky vyladěné a dosahují perfektních výsledků v hodnocení google page speed insight.

Propojím také váš web s administrací, takže si všechen důležitý obsah na webu dokážete upravovat snadno sami a myslím rovnou na budoucí rozšiřitelnost.

Projektové řízení

Perfektní vedení projektu – Přesně stanovené odpovědnosti, termíny i rozpočet

Od začátku do konce projektu u mě víte na čem jste.

Od rozpočtu přes deadliny, odpovědnosti, výstupy, až po náhle změny v projektu, vždy vše srozumitelně komunikuji a to na jednom místě.

Dodržuji přísné stanovený proces a zásady projektového řízení, proto si už na začátku projektu stanovíme, jakým způsobem a kde probíhá komunikace a veškeré schvalování.

Rychlost načítání

Perfektní rychlost načítání a hodnocení od googlu

Rychlost je jednou z důležitých metrik pro hodnocení webu a úspěchu ve vyhledávání.

Proto dodržuji zásady google CVV a díky tomu se váš web bude perfektně načítat na telefonu, tabletu i stolním počítači.

Nehrozí vám žádné poskakovaný rozložení webu ani pomalé načítání obrázků a obsahů. Vše je tak technicky vyladěné, aby web dosahoval co největšího možného hodnocení v rámci daného projektu.

Co na spolupráci semnou řekl pan Štipský, jednatel společnosti Taxao?

240293715_4956547041028217_586999871908658136_n
„Pan Čada mi vytvořil webovou prezentaci naší účetní kanceláře. Od prvního kontaktu vystupoval jako profesionál. Moji původní představu webovek, vhodně nasměroval a ve všem mi poradil. Osobně můžu říct, že jsem mimo znalostí IT pana Čady, byl příjemně překvapen a potěšen také přesahem jeho znalostí např. do internetového marketingu. Pokud hledáte firmu pro vytvoření webovek pana Čadu mohu doporučit.“
Perfektní komunikace

Rychlá a efektivní komunikace bez dlouhého čekání na odpověď

Zapadlé nebo ztracené e-maily, dohody zapomenuté v rámci hovorů nebo dokonce ztracený poštovní holub? Toto vám rozhodně u mě nehrozí.

Zakládám si na perfektní, rychlé a efektivní komunikaci v rámci domluveného komunikačního nástroje.

Můžete si tedy být jisti, že pokud povedu váš projekt, tak komunikace váznout nebude a moji odpověď obdržíte obvykle v rámci jednoho pracovního dne.

Technická podpora

Špičková a rychlá technická podpora, která vás nenechá na holičkách

Pokud se rozhodnete svěřit mi váš web do péče po jeho dokončení, věřím že nebudete litovat.

Stejně jako mám vyladěnou komunikaci v rámci projektu, tak mám vyladěnou technickou podporu pro řešení problému na webu.

Rozbil se vám obrázek na webu? nezobrazuje se text? S naší podporou nemusíte nic složitě vysvětlovat, ale snadno nám označíte problém na webu během chvíle se mu budeme věnovat.

Zabezpečení webu

Pravidelné aktualizace, zálohy, zabezpečení a reporty

V rámci péče o web se kompletně postaráme o všechny technické problémy s webem.

Zaručíme se vám za bezpečné aktualizace, které neohrozí váš web, nerozbijí design ani nezpůsobí kritickou chybu na webu. Pokud by se přece jenom něco na webu mělo pokazit, tak každý den vytváříme zálohy a pravidelně monitorujeme stav vašeho webu.

Bezpečnost můžete taky nechat na nás, nasadíme nonstop běžící firewall, který blokuje všechny pokusy hackerů a robotů. V klidu se tedy můžete věnovat svému podnikání a na začátku každého měsíce si od nás dostanete přehledný report, kde uvidíte o co všechno jsme se za vás postarali.

Web a email hosting

Vlastní vyladěný hosting včetně domény a e-mailů

Pro věrné klienty nabízíme vyladěni hosting přesně pro WordPress i s emaily na vlastní doméně s kapacitou od 5gb.

Postaráme se o všechny technické náležitosti, ssl certifikát, zabezpečení, rychlost, doručitelnost e-mailů a co je nejdůležitější, tak technickou podporu máte přímo od nás a nemusíte kontaktovat žádnou 3. stranu.

Mít hosting u nás není však podmínka a nenabízíme to každému. O web se můžeme starat klidně i na hostingu 3. strany, ale nedokážeme tam ohlídat vše a řešení problémů s podporou stojí zbytečně čas i peníze.

Rychle nacitani na telefonu

Perfektní přizpůsobení pro mobilní zařízení

Responzivní rozvržení webu je dnes naprostý standard a každý web by se měl přizpůsobit většině standardních zařízení.

Většina tvůrců webu však zapomíná, jak důležité je toto přizpůsobení doladit do dokonalosti, od rychlosti až po bezproblémové používání na telefonu.

U mě si můžete být jistý, že vyvíjím web prvně pro telefon a jakmile je všechno odladěné, tak přejdu k vývoji na další zařízení.

Tomuto přístupu se říká tzv. Mobile first development a vzhledem k rostoucímu procentu uživatelů, kteří využívají primárně telefon, je perfektní přizpůsobení pro telefony mnohokrát důležitější než pro stolní počítač.

Hodnocení od malíře Jiřího Dočekala, kterému jsem pomohl rozjet vlastní podnikání právě díky novému webu.

Malíř-Jiří-Dočekal-320×391
S prací pana Čady jsem byl velice spokojen. Od prvotního oslovení se do tvorby webu pustil naplno. Slíbené termíny vždy dodržel. Pokaždé ochotně poradil. Web vypracoval od A do Z a pomohl mi se na internetu „zviditelnit.“

Jak probíhá tvorba webu na míru od začátku do konce

Vytvořit web na míru není jen o naklikání a spojení několika komponent přes page buildery.
Je to o počátečních analýzách, optimalizaci webu pro vyhledávače, jeho rychlosti, vymazlení textů a grafiky a hlavně o zhodnocení investice a o tom aby vám web do budoucna vydělával.
Proto při tvorbě webu postupuji podle určitého procesu, který jsem v krátkosti shrnul do několika bodů.

 • Vytvoření prvního odhadu investice a doby realizace

  Na začátku projektu, kdy je spoustu neznámých, přistupuji nejprve k vytvoření prvního odhadu, který je v určitém časovém a finančním rozsahu.

  Dozvíte se také jakým způsobem pracuji, co ode mně můžete očekávat, a jak bude probíhat následná spolupráce.

  Definujeme si společně výstupy a očekávání od projektu, abychom po cestě narazili na co nejméně překážek.

 • Stanovení rozsahu práce

  Pokud bude odhad pro všechny strany v pořádku a shodneme se na spolupráci, následuje přípravná část, kdy dáme společně dohromady kompletní požadavky pro projekt, detailně si stanovíme zodpovědnosti, jednotlivé výstupy a kdy budou považovány za schválené.

  Vznikne nám vlastně rozsáhlá dokumentace k projektu, kde je již přesná investice a doba realizace.

 • Vstupní analýzy

  Jakmile si schválíme rozsah práce, můžeme se pustit do práce na prvotních analýzách.

  Probereme společně účel webových stránek, cílové skupiny zákazníků, vypracuji počáteční analýzu klíčových slov a podíváme se na zoubek vaší konkurenci. Případně oslovím UX designera na provedení uživatelského výzkumu.

 • Mapa webu

  Po prvotních analýzách stanovím mapu webu nebo-li informační architekturu s rozpisem všech stránek.

 • Návrh webu

  Jakmile jsou hotové všechny analýzy a stanovená mapa webu, pustím se do návrhu webu tedy do vytvoření wireframů ke všem domluveným stránkám

 • Texty na web

  V této části vše předávám zkušenějším – tedy copywriterce, která vymazlí texty pro web na maximum, se SEO zásadami v hlavě.

 • Grafika a design

  Jakmile jsou texty hotové přicházi na řadu graficky designer, který celému webu dá originální vzhled a vytvoří grafické šablony pro určené stránky

 • Programování a kódování

  Po vytvoření grafických návrhů se práce opět vrací ke mě, kdy se postarám o pefektní převedení všech návrhů do HTML a CSS a naprogramování všech funkcí. Zároveň vše propojím s administrací, abyste do budoucna texty a obrázky zvládli upravovat sami. Vyřeším také technické SEO náležitosti.

 • Finální lazení

  Ještě než se pochlubíte svým novým webem je potřeba vše pořádně otestovat a vyladit. V poslední části si na koberček vezmu všechny používané prohlížeče a zařízení a zajistím, aby web fungoval všude. Postarám se také o perfektní rychlost načtání. Google page speed bude váš web milovat.

 • Hurá a je hotovo! A nebo ne?

  Váš web je nyní vymazlený od textů, přes grafiku až po precizní kódování a programování a vyhledávače ho díky skvěle udělané optmalizaci miluji. Nyní je na řade marketing, sociální sítě a reklamy. Nebo ne? Možná vám bude stačit organické vyhledávání, ale to je už na vás.
  Každopádně se pochlubte a nezapomeňte nás zmínit 🙂

Poptat web na míru